Застосунок Promova

Promova – застосунок для вивчення мов

Початок “Promova” пов’язаний із логотипом Genesis – одним із провідних учасників українського технологічного ринку. У 2019 році Міша Галян представив ідею платформи із короткими курсами іноземних мов Андрію Скрипнику та Валерії Вакульській. Їхній застосунок для вивчення мов, “Ten Words”, з’явився в Google Apps та App Store всього за кілька тижнів, із концепцією навчання десяти іноземних слів кожен день. В подальшому назву змінили на “Words Booster”.

Додаток Words Booster став миттєвим хітом, отримавши понад 800 000 завантажень лише у 2019 році. З того часу їхня спільнота учнів зросла більш ніж у 10 разів, і вони працювали над вдосконаленням продукту та розширенням інструментарію. У 2022 році вони стали комплексним рішенням для всіх потреб у вивченні мов, включаючи програму з репетиторства та обширну бібліотеку курсів.

Але, на жаль, історія не є рожевою. 24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабний напад на Україну. Члени команди раптово опинились на передовій в умовах війни. Вони змінили свою назву на “Promova”, щоб вшанувати свої українські корені та присвятити бренд своїм колегам, друзям та захисникам.

У Promova не тільки викладають мовну механіку, але й надають інсайти в історію, звичаї, конвенції та традиції культур, де говорять цими мовами. Команда Promova впевнена, що коли люди розуміють інші культури та перспективи, вони менше схильні до узагальнень, поширення стереотипів і дискримінації проти тих, хто відрізняється від них самих.

Наразі для українців діє акція! Кожен та кожна, хто хоче вивчати іноземні мови за допомогою Promova – може це робити безкоштовно за цим посиланням